> > > The Edgewater Resort & Spa

Informácie o The Edgewater Resort & Spa

Víta Vás The Edgewater Resort & Spa na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte The Edgewater Resort & Spa, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre The Edgewater Resort & Spa, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre The Edgewater Resort & Spa.
  • The Edgewater Resort & Spa

The Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - HotelyThe Edgewater Resort & Spa: Ubytovanie v hoteloch - Hotely
Názov:  The Edgewater Resort & Spa
Ulice:  Arorangi
Mesto:  121 Rarotonga
Štát:  
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
$195
112 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Edgewater Resort & Spa sa nachádza na 6 akrov sviežich tropických záhrad pri pláži na chránenom západnom pobreží Rarotonga, len 5 minút jazdy od medzinárodného letiska a 5 km od černošskej štvrti Avarua. Rezort ponúka bezplatné parkovanie na mieste. Všetky izby sú zariadené v tropickom štýle a majú ratanový nábytok. Patrí k nim aj balkón s výhľadom na pláž alebo do záhrady. Hotel ponúka reštauráciu The Brasserie, v ktorej sa konajú živé vystúpenia a The Spaghetti House, kde si hostia môžu vychutnať talianske špeciality. Wellness centrum ponúka relaxačné prostredie, kde si môžete vychutnať masáže a celý rad procedúr. V hoteli môžete využívať aj vonkajší bazén, kde sa môžete opaľovať.

 
 
facebook g+ twitter