Južná Amerika > Aruba > Palm Beach > Bucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only

Informácie o Bucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only

Víta Vás Bucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Bucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Bucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Bucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only.
  • Bucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only

Bucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - Hotely
Názov:  Bucuti & Tara Boutique Beach Resort - Adult Only
Ulice:  L.G. Smith Boulevard #55B
Mesto:  Palm-Eagle Beach
Štát:  Aruba
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
456 €
$507
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento boutique rezort len pre dospelých (18+) má vlastnú reštauráciu na pobreží oceánu s nádherným výhľadom a možnosťou zdravého stravovania. Môžete využiť raňajky zdarma a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby a suity ponúkajú štýlové a komfortné ubytovanie vybavené káblovou TV, odvlhčovačom, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. SandBar má každý večer akciu Happy Hour, dvakrát týždenne je na pláži bezplatná filmová noc a reštaurácia Carte Blanche sa môže pochváliť gurmánskou kuchyňou, pripravovanou priamo šéfkuchárom. Môžete si zarezervovať romantické posedenie na pláži v súkromnej palape. Klimatizované fitness centrum má krásny výhľad do záhrady vo dvore a na neďalekú pláž. Vonkajší bazén a služby concierge sú tiež k dispozícii. Hostia môžu relaxovať pri masáži alebo procedúre v Purun Spa. Ubytovanie sa nachádza v blízkosti kasína Alhambra a nákupného centra. Medzinárodné letisko Reina Beatrix je vzdialené 8 km.

 
 
facebook g+ twitter