Južná Amerika > Aruba > Palm Beach > Barceló Aruba - All Inclusive

Informácie o Barceló Aruba - All Inclusive

Víta Vás Barceló Aruba - All Inclusive na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Barceló Aruba - All Inclusive, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Barceló Aruba - All Inclusive, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Barceló Aruba - All Inclusive.
  • Barceló Aruba - All Inclusive

Barceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyBarceló Aruba - All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - Hotely
Názov:  Barceló Aruba - All Inclusive
Ulice:  J.E.Irausquin Blvd.83
Mesto:  Palm-Eagle Beach
Štát:  Aruba
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
409 €
$454
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanorotrnlzh

Krátky opis

Ubytovacie zariadenie Barceló Aruba - All Inclusive ponúka ubytovanie priamo na pláži na ostrove Aruba. Má 7 reštaurácií, posilňovňu s nepretržitou prevádzkou, wellness centrum a detský klub. Môžete sa tu tiež venovať rôznym denným aktivitám, mnohým vodným športom a večer vás čaká zábava naživo. Využívať môžete vstup do salónika vo vstupnej hale s klavírom a biliardom. Ubytovacie zariadenie sa nachádza na pobreží Karibského mora, ktoré ponúka hodiny zábavy a vzrušenia pre celú rodinu. Nájdete tu aj 6 barov a kozmetický salón.


Dôležité informácie

Pri registrácii je potrebné predložiť preukaz totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Splnenie všetkých špeciálnych požiadaviek závisí od ich dostupnosti v čase registrácie. Vyhovenie týmto požiadavkám nie je možné zaručiť a môže byť za ne účtovaný príplatok. Upozorňujeme, že pri rezervácii 11 alebo viac izieb vás môže kontaktovať personál ubytovacieho zariadenia a požadovať platbu do 72 hodín na zaručenie rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter