Južná Amerika > Aruba > Palm Beach > The Mill Resort and Suites

Informácie o The Mill Resort and Suites

Víta Vás The Mill Resort and Suites na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte The Mill Resort and Suites, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre The Mill Resort and Suites, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre The Mill Resort and Suites.
  • The Mill Resort and Suites

The Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - HotelyThe Mill Resort and Suites: Ubytovanie v hoteloch Palm Beach - Hotely
Názov:  The Mill Resort and Suites
Ulice:  J.E. Irausquin Blvd. 330
Mesto:  Palm-Eagle Beach
Štát:  Aruba
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
139 €
$154
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento rezort vhodný pre rodiny sa nachádza v letovisku Palm Beach a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, bezplatné parkovisko a bezplatný tréning tenisu počas dňa. Počas pobytu sa môžete prechádzať po známej ulici Palm Beach Strip s množstvom obchodov, kasín a reštaurácií. Počas celého dňa je vám k dispozícii voda s citrónovou a pomarančovou príchuťou. Rezort The Mill and Suites každý deň ponúka množstvo aktivít pre celú rodinu. Relaxovať môžete pri jednom z bazénov alebo si môžete zahrať volejbal. K dispozícii sú vám aj hodiny tanca. Nájdete tu obchod so suvenírmi a reštauráciu s kompletnými službami. Čarovné centrum mesta s množstvom obchodov a reštaurácií je situované pár minút jazdy od rezortu. Využiť môžete bezplatnú kyvadlovú dopravu medzi rezortom a neďalekou plážou Mill Beach. Personál služby concierge vám môže zabezpečiť denné aktivity a výlety. K dispozícii je vám nepretržite otvorené biznis centrum. Môžete sa prejsť do plážového klubu The Mill Beach Club vzdialeného 400 metrov. Využiť môžete aj bezplatnú kyvadlovú dopravu.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že aspoň 1 hosť v každej izbe musí mať minimálne 21 rokov. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.

 
 
facebook g+ twitter