Severná Amerika > Dominikánska republika > Punta Cana > Barcelo Bavaro Palace All Inclusive

Informácie o Barcelo Bavaro Palace All Inclusive

Víta Vás Barcelo Bavaro Palace All Inclusive na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Barcelo Bavaro Palace All Inclusive, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Barcelo Bavaro Palace All Inclusive, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Barcelo Bavaro Palace All Inclusive.
  • Barcelo Bavaro Palace All Inclusive

Barcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - HotelyBarcelo Bavaro Palace All Inclusive: Ubytovanie v hoteloch Punta Cana - Hotely
Názov:  Barcelo Bavaro Palace All Inclusive
Ulice:  Playas de Bavaro
Mesto:  11517 Punta Cana
Štát:  Dominikánska republika
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
456 €
$504
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento all inclusive rezort je súčasťou komplexu 2 vyberaných hotelových rezortov. Nachádza sa na pláži Bavaro v regióne Punta Cana v Dominikánskej republike. Ponúka súkromnú pláž dlhú 2 km a v jeho blízkosti nájdete koralové útesy. Všetky izby v rezorte Barceló Bávaro Palace All Inclusive sú vybavené dokovacou stanicou na iPod a TV s plochou obrazovkou. K dispozícii tu máte tiež vírivku, minibar a balkón. V rezorte Barceló Bávaro Palace All Inclusive môžete navštíviť kasíno s nepretržitou prevádzkou, 18-jamkové golfové ihrisko či svetoznáme wellness centrum. Na dopravu v rezorte môžete využiť vláčik. Rezort Barceló Bávaro Palace získal certifikát Green Globe za dvojročný prínos v oblasti udržateľného cestovného ruchu. Súčasťou programu all inclusive v rezorte Bávaro Palace sú raňajky, obedy a večere v jednej z 12 reštaurácií komplexu. V týchto reštauráciách sa podávajú jedlá japonskej, talianskej, francúzskej a mexickej kuchyne. Medzinárodné letisko Punta Cana sa nachádza približne 20,1 km od rezortu Barceló Bávaro Palace All Inclusive. Mesto Santo Domingo, ktoré je zapísané na zozname UNESCO, je vzdialené 201 km.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že doprava nie je zahrnutá v cene ubytovania, ale rezort vám ju môže zabezpečiť na požiadanie a za príplatok. V prípade záujmu o transfer kontaktujte, prosím, personál rezortu vopred. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení rezervácie. Ďalej upozorňujeme, že pri rezervácii 11 alebo viac izieb vás môže kontaktovať personál ubytovacieho zariadenia a požadovať platbu do 72 hodín na zaručenie rezervácie. Takisto upozorňujeme, že poplatok za využívanie kongresového centra a konferenčných miestností a za organizáciu rôznych podujatí pre veľké skupiny tu účtujú zvlášť. Upozorňujeme, že bankovky v hodnote 500 EUR rezort neprijíma. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.

 
 
facebook g+ twitter