Austrália > Austrália > Brisbane > Hilton Brisbane

Informácie o Hilton Brisbane

Víta Vás Hilton Brisbane na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hilton Brisbane, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hilton Brisbane, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hilton Brisbane.
  • Hilton Brisbane

Hilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - HotelyHilton Brisbane: Ubytovanie v hoteloch Brisbane - Hotely
Názov:  Hilton Brisbane
Ulice:  190 Elizabeth Street
Mesto:  4001 Brisbane
Štát:  Austrália
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
$155
96 €
 

 Tento text je dostupný také v: endeskfresithusvrunotrnlarzhja

Krátky opis

Hotel Hilton Brisbane sa nachádza centrálnej obchodnej štvrti mesta Brisbane, iba 2 minúty chôdze od obchodného centra Queen Street a 10 minút chôdze od parku South Bank. Na mieste je k dispozícii hotelová reštaurácia, tenisový kurt a posilňovňa. Z elegantne zariadených izieb sa naskytajú očarujúce výhľady na mesto. Hotel Hilton Brisbane je od Galérie moderného umenia (GoMA) vzdialený 15 minút chôdze. Rieka Brisbane a Mestské botanické záhrady sú od hotela vzdialené 5 minút chôdze. V ocenenom bare s grilom Vintaged je účelový otvorený gril a vináreň s jedinečným dizajnom. V reštaurácii sa podávajú jedlá súčasnej austrálskej kuchyne a v elegantnom bare Vintaged si môžete vybrať z ponuky originálnych koktailov. Hostia si môžu zacvičiť v posilňovni alebo si zahrať tenis. V hoteli je recepcia s nepretržitou prevádzkou a nájdete tam aj parkovanie s obsluhou či služby concierge. K dispozícii je aj biznis centrum či konferenčné priestory. Všetky klimatizované izby sú vybavené káblovou TV s plochou obrazovkou a vaňou s bezbariérovým vstupom. V niektorých kúpeľniach je aj vaňa.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že pre hostí navyše môžu platiť odlišné podmienky a príplatky. Upozorňujeme, že pri platbe kreditnou kartou si hotel účtuje poplatok vo výške 1,5 %.

 
 
facebook g+ twitter