Austrália > Austrália > Sydney > Hotel 18452 Sydney

Informácie o Hotel 18452 Sydney

Víta Vás Hotel 18452 Sydney na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel 18452 Sydney, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel 18452 Sydney, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel 18452 Sydney.
  • Hotel 18452 Sydney

Hotel 18452 Sydney: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyHotel 18452 Sydney: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyHotel 18452 Sydney: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyHotel 18452 Sydney: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyHotel 18452 Sydney: Ubytovanie v hoteloch Sydney - HotelyHotel 18452 Sydney: Ubytovanie v hoteloch Sydney - Hotely
Názov:  Hotel 18452 Sydney
Mesto:  Sydney
Štát:  Austrália
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hostel v meste 80m od pláže (piesočná pláž). V hosteli sa nachádza kuchyňa (plynový sporák s rúrou, chladnička, MV rúra, umývačka riadu), spoločenská miestnosť s TV, práčovňa, internetové pripojenie, terasa na streche s výhľadom na mesto. Niektoré izby s balkónom. Parkovisko - nestrážené, neplatené. Letisko (Sydney Airport) 33km. Sydney - centrum 11km.
ubytovacia kapacita:
2-lôžková izba de Luxe, TV, DVD prehrávač, kávovar, žehliace potreby, trezor, ventilátor, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.
2-lôžková izba, TV, kávovar, žehliace potreby, trezor, ventilátor, spoločné sociálne zariadenie (sprchovací kút, WC) na chodbe.
4-lôžková izba (poschodové postele), TV, DVD prehrávač, kávovar, žehliace potreby, trezor, ventilátor, spoločné sociálne zariadenie (sprchovací kút, WC) na chodbe.
4-lôžková izba (poschodové postele, izby ponúkané na lôžka - na izbe môžu byť ubytovaní iní hostia), uzamykateľné skrinky, ventilátor, spoločné sociálne zariadenie (sprchovací kút, WC) na chodbe.
6-lôžková izba (poschodové postele, izby ponúkané na lôžka - na izbe môžu byť ubytovaní iní hostia), uzamykateľné skrinky, ventilátor, spoločné sociálne zariadenie (sprchovací kút, WC) na chodbe.
8-lôžková izba (poschodové postele, izby ponúkané na lôžka - na izbe môžu byť ubytovaní iní hostia), uzamykateľné skrinky, ventilátor, spoločné sociálne zariadenie (sprchovací kút, WC) na chodbe.
 

Ceny hotela

 
 
facebook g+ twitter