Ázia > Spojené arabské emiráty > Dubai > Crowne Plaza Dubai

Informácie o Crowne Plaza Dubai

Víta Vás Crowne Plaza Dubai na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Crowne Plaza Dubai, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Crowne Plaza Dubai, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Crowne Plaza Dubai.
  • Crowne Plaza Dubai

Crowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - HotelyCrowne Plaza Dubai: Ubytovanie v hoteloch Dubai - Hotely
Názov:  Crowne Plaza Dubai
Ulice:  Sheikh Zayed Road
Mesto:  Dubai
Štát:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
382 د.إ
76 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Crowne Plaza Dubai sa môže pochváliť vynikajúcou polohou pri ulici Sheikh Zayed Road, oproti medzinárodnému konferenčnému centru v Dubaji. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, vonkajší bazén, posilňovňu a 13 ocenených reštaurácií. K dispozícii je vám 1 bezplatné parkovanie s obsluhou denne. V priestranných izbách v dubajskom hoteli Crowne Plaza na vás čakajú vyleštené drevené podlahy a satelitná TV. Všetky súkromné kúpeľne sú vybavené vaňou. V 13 reštauráciách sa podávajú jedlá rôznych kuchýň, od suši v reštaurácii Sakura, cez denné menu v reštaurácii Oscar 's Vine Society, tradičné mezze v Al Tannour, až po brazílsku churrascaria v Chamas. Z hotela sa ľahko dostanete k hlavným dubajským zaujímavostiam vrátane nákupného centra Mall of the Emirates, zjazdovky Ski Dubai, pláže Kite Beach, hotela Burdž al-Arab a mrakodrapu Burdž Chalífa. Budova Burdž Chalífa a nákupné centrum Dubai Mall sú odtiaľto vzdialené 5 minút jazdy. Hotel sa nachádza 20 minút od medzinárodného letiska Dubaj a v pešej vzdialenosti od stanice metra Emirates Towers a od finančnej štvrte Dubai International Finance Center.


Dôležité informácie

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.

 
 
facebook g+ twitter