Ázia > Bahrajn > Manama > Al Areen Palace & Spa Bahrain

Informácie o Al Areen Palace & Spa Bahrain

Víta Vás Al Areen Palace & Spa Bahrain na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Al Areen Palace & Spa Bahrain, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Al Areen Palace & Spa Bahrain, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Al Areen Palace & Spa Bahrain.
  • Al Areen Palace & Spa Bahrain

Al Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - HotelyAl Areen Palace & Spa Bahrain: Ubytovanie v hoteloch Manama - Hotely
Názov:  Al Areen Palace & Spa Bahrain
Ulice:  Al Areen, Bahrain International Circuit
Mesto:  199 Manama
Štát:  Bahrajn
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
145 .د.ب
282 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Vstup do vily neubytovaným osobám je povolený do 23:00. Po uvedenej hodine musia tieto osoby rezort opustiť. Upozorňujeme, že mestská daň vo výške 10 % sa počíta z celkovej ceny. Zahŕňa servisný poplatok 10 % a predstavuje 21 % z celkovej ceny. Upozorňujeme, že v rámci rezervácie je možné rezervovať najviac 5 víl. V prípade záujmu o rezerváciu 6 alebo viacerých víl, prosím, kontaktujte priamo ubytovacie zariadenie.

 
 
facebook g+ twitter