Informácie o Maršovská Rychta

Víta Vás Maršovská Rychta na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Maršovská Rychta, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Maršovská Rychta, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Maršovská Rychta.
  • Maršovská Rychta

Maršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyMaršovská Rychta: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - Hotely
Názov:  Maršovská Rychta
Ulice:  Maršovice 1
Mesto:  59231 Nové Město na Moravě
Okres:  Žďár nad Sázavou okres
Kraj:  Vysočina kraj
Štát:  Česko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
24 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfressvrunlarzh

Krátky opis

Hotel sa nachádza na pokojnom mieste v malej dedine, 2,5 km od Nového Mesta na Morave v Českomoravskej vrchovine. Sídli v zrekonštruovanej historickej budove statku. Ponúka izby so súkromnou kúpeľňou a TV. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch. Reštaurácia v jedálni podáva jedlá českej a medzinárodnej kuchyne. Každé ráno sa tu podávajú raňajky. Na neďalekej zjazdovke na Harusově kopci, dlhej 550 metrov, nájdete dvojsedačkovú lanovku, snehové delá a osvetlenie na nočné lyžovanie. Na mieste je samostatná úschovňa bicyklov. K dispozícii je vám bezplatné parkovisko.

 
 
facebook g+ twitter