Informácie o Hotel Panský dům

Víta Vás Hotel Panský dům na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Panský dům, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Panský dům, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Panský dům.
  • Hotel Panský dům

Hotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - HotelyHotel Panský dům: Ubytovanie v hoteloch Nové Město na Moravě - Hotely
Názov:  Hotel Panský dům
Ulice:  Vratislavovo nám. 7
Mesto:  592 31 Nové Město na Moravě
Okres:  Žďár nad Sázavou okres
Kraj:  Vysočina kraj
Štát:  Česko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
32 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrunoslrotrnlelarzh

Krátky opis

Butikový hotel Panský dům sídli v krásne zrekonštruovanej historickej budove v historickom centre Nového Města na Morave, ponúka štýlový bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky individuálne zariadené izby v hoteli Panský dům majú TV s plochou obrazovkou, CD a DVD prehrávač. Celý hotel je zdobený obrazmi súčasných miestnych umelcov. K dispozícii je starostlivo vybavená herňa pre deti a hostia hotela môžu využiť opatrovateľské služby pre deti. Hotel Panský dům je výhodnou základňou odkiaľ sa môžete vybrať na výlety po Českomoravskej vysočine. Auto môžete nechať zaparkované na parkovisku stráženom kamerami.

 
 
facebook g+ twitter