Južná Amerika > Argentina > Puerto Iguazú > Exe Hotel Cataratas

Informácie o Exe Hotel Cataratas

Víta Vás Exe Hotel Cataratas na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Exe Hotel Cataratas, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Exe Hotel Cataratas, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Exe Hotel Cataratas.
  • Exe Hotel Cataratas

Exe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - HotelyExe Hotel Cataratas: Ubytovanie v hoteloch Puerto Iguazú - Hotely
Názov:  Exe Hotel Cataratas
Ulice:  Ruta 12 Km 4
Mesto:  3370 Puerto Iguazú
Štát:  Argentina
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
79 €
$90
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Exe Cataratas sa nachádza v blízkosti lesa Selva Misionera a je ideálnym miestom pre milovníkov prírody. Ponúka veľké bazény a ďalšie rekreačné možnosti. Počas pobytu môžete využívať tenisový kurt, herne, detské ihrisko, saunu a posilňovňu. Za príplatok je vám tiež k dispozícii wellness centrum s vyhrievaným bazénom. Päťhviezdičkový hotel Exe Cataratas ponúka aj bar a reštauráciu, podávajúcu široký výber regionálnych a medzinárodných špecialít. Vychutnajte si pobyt v priestranných izbách s ochotným personálom.


Dôležité informácie

Upozorňujeme, že cena polpenzie zahŕňa večere formou bufetu a bez nápojov. Platba vopred bankovým prevodom je požadovaná. Ubytovacie zariadenie Vás bude kontaktovať po vytvorení rezervácie a poskytne Vám ďalšie inštrukcie.

 
 
facebook g+ twitter