Európa > Turecko > Hatay > Ottoman Palace Thermal Spa & Congress

Informácie o Ottoman Palace Thermal Spa & Congress

Víta Vás Ottoman Palace Thermal Spa & Congress na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Ottoman Palace Thermal Spa & Congress, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Ottoman Palace Thermal Spa & Congress, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Ottoman Palace Thermal Spa & Congress.
  • Ottoman Palace Thermal Spa & Congress

Ottoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - HotelyOttoman Palace Thermal Spa & Congress: Ubytovanie v hoteloch Hatay - Hotely
Názov:  Ottoman Palace Thermal Spa & Congress
Ulice:  Gungor Uydu Kent Sitesi
Mesto:  31020 Hatay
Štát:  Turecko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: endeskplfresptithusvrubgtrnlelarzh

Krátky opis

Päťhviezdičkový hotel Ottoman Palace sa nachádza 10 km od centra mesta Antakya a 12 km od letiska Hatay. Ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách, vonkajší bazén s terasou zariadenou ležadlami a kúpeľné zariadenia vrátane krytého bazéna, fitnescentra a fínskej sauny. Izby v hoteli Ottoman Palace sú priestranné a vkusne zariadené. Majú okná od podlahy až k stropu a vlastnú kúpeľňu vybavenú županmi a luxusnými toaletnými potrebami. Súčasťou všetkých izieb je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, minibar a satelitná TV. Raňajky formou bufetu sa podávajú na hotelovej slnečnej terase. Reštaurácia Lalezar ponúka jedlá tradičnej tureckej kuchyne pripravené z čerstvých surovín. Hotel ponúka tiež gril a arkádu, v ktorej si môžete vychutnať ľahké občerstvenie. V kúpeľoch hotela Palace si môžete dopriať relaxačnú masáž alebo telové procedúry. Hotel sa môže pochváliť tenisovými kurtami, vírivkou a herňou s biliardom. Pre deti je pripravené detské ihrisko. Hotel Ottoman Palace sa nachádza 14 km od Archeologického múzea Antakya a 10 minút jazdy od Kostola svätého Petra. K dispozícii je vám recepcia s nepretržitou prevádzkou a bezplatné parkovanie na mieste.

 
 
facebook g+ twitter