Informácie o Freienhof

Víta Vás Freienhof na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Freienhof, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Freienhof, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Freienhof.
  • Freienhof

Freienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - HotelyFreienhof: Ubytovanie v hoteloch Thun - Hotely
Názov:  Freienhof
Ulice:  Freienhofgasse 3
Mesto:  3600 Thun
Okres:  Švajčiarsko
Kraj:  Švajčiarsko
Štát:  Švajčiarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
117 €
126 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází na malém poloostrově, v centru města a přitom daleko od hluku a shonu. Uslyšíte jen tiché hučení řeky Aary. Hotel je situován jen pár kroků od malebného historického centra Thunu. Odpočiňte si v jednom z dobře vybavených moderních pokojů a vychutnejte si inovativní pokrmy připravované ve zdejší restauraci.


Důležité informace

Cestujete-li s dětmi, informujte o tom hotel předem a uveďte věk dětí.

 
 
facebook g+ twitter