Európa > Švajčiarsko > Bazilej-mesto > Bazilej > Bazilej > Hotel zum Spalenbrunnen

Informácie o Hotel zum Spalenbrunnen

Víta Vás Hotel zum Spalenbrunnen na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel zum Spalenbrunnen, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel zum Spalenbrunnen, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel zum Spalenbrunnen.
  • Hotel zum Spalenbrunnen

Hotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - HotelyHotel zum Spalenbrunnen: Ubytovanie v hoteloch Bazilej - Hotely
Názov:  Hotel zum Spalenbrunnen
Ulice:  Schützenmattstrasse 2
Mesto:  4051 Basel
Okres:  Bazilej
Kraj:  Bazilej-mesto
Štát:  Švajčiarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
91 €
90 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 3hvězdičkový hotel sídlí ve středověké budově vedle starobylé brány Spalentor, pouhých 5 minut chůze od historického centra Basileje. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Všechny pokoje v Hotelu zum Spalenbrunnen mají kabelovou TV, minibar a koupelnu. Spalenbrunnen Hotel provozuje švýcarskou restauraci a bar.


Důležité informace

Pokud očekáváte příjezd mimo provozní dobu recepce, informujte prosím Hotel zum Spalenbrunnen předem a zanechte své mobilní telefonní číslo, aby vás hotel mohl kontaktovat.

 
 
facebook g+ twitter