Európa > Švajčiarsko > Ticino > Locarno > Vogorno > Hotel Al Lago

Informácie o Hotel Al Lago

Víta Vás Hotel Al Lago na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Al Lago, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Al Lago, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Al Lago.
  • Hotel Al Lago

Hotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - HotelyHotel Al Lago: Ubytovanie v hoteloch Vogorno - Hotely
Názov:  Hotel Al Lago
Ulice:  Via Cantonale
Mesto:  6632 Vogorno
Okres:  Locarno
Kraj:  Ticino
Štát:  Švajčiarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
63 €
60 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: endefresptithusvrunlarzh

Quick description

Located in the Verzasca Valley 15 km from Locarno, the Al Lago overlooks Lake Vogorno. It features a traditional restaurant and offers free Wi-Fi. The restaurant serves fish specialities, grilled dishes, and a selection of pizzas. A continental breakfast is available every morning. The terrace offers direct views of the lake. Guests of Hotel Al Lago can try bungee jumping on the famous dam wall, just 200 metres away. Free private parking is available on site. The Berzona Bus Stop is just 50 metres away.

 
 
facebook g+ twitter