Európa > Švajčiarsko > Ticino > Locarno > Locarno > Garten Hotel Dellavalle

Informácie o Garten Hotel Dellavalle

Víta Vás Garten Hotel Dellavalle na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Garten Hotel Dellavalle, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Garten Hotel Dellavalle, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Garten Hotel Dellavalle.
  • Garten Hotel Dellavalle

Garten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - HotelyGarten Hotel Dellavalle: Ubytovanie v hoteloch Locarno - Hotely
Názov:  Garten Hotel Dellavalle
Ulice:  Via Contra 45
Mesto:  6645 Locarno
Okres:  Locarno
Kraj:  Ticino
Štát:  Švajčiarsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
67 €
74 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Garten Dellavalle sa nachádza na slnečnej terase nad mestom Locarno, v parku s rozlohou 6000 m². Ponúka vám krásny výhľad na jazero Maggiore a vyhrievaný vonkajší bazén. Do tohto rodinou prevádzkovaného hotela sa dostanete jednoducho verejnou dopravou zo železničnej stanice Locarno. V hotelových izbách môžete využívať káblovú TV a DVD prehrávač. Mnohé izby majú balkón s výhľadom na jazero. Pokrmy kuchyne kantónu Ticino si môžete vychutnať v reštaurácii, na terase s panoramatickým výhľadom alebo v tieni stromov. Relaxujte v malom wellness centre so saunou, soláriom, fitnescentrom a ajurvédskymi procedúrami.


Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Garten Hotel Dellavalle o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter