Európa > Poľsko > Poznaň > Grand Royal Hotel

Informácie o Grand Royal Hotel

Víta Vás Grand Royal Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Grand Royal Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Grand Royal Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Grand Royal Hotel.
  • Grand Royal Hotel

Grand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - HotelyGrand Royal Hotel: Ubytovanie v hoteloch Poznaň - Hotely
Názov:  Grand Royal Hotel
Ulice:  Ul. Głogowska 358A
Mesto:  60-004 Poznań
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
195 zł
44 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanoslhrrotrnlarzh

Krátky opis

Štvorhviezdičkový hotel Grand Royal sa nachádza v tichej štvrti mesta Poznaň, 2 minúty jazdy od diaľnice A2. Ponúka vám bezplatný vstup do krytého bazéna, saunu, vírivku a posilňovňu. Všetky izby v hoteli Grand Royal sú priestranné a majú minibar, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju a satelitnú LCD TV. Hotelová reštaurácia Finezja sa špecializuje na jedlá poľskej a stredomorskej kuchyne. Relaxovať môžete v lounge bare, kde si môžete vybrať z ponuky kávy a alkoholických nápojov. Počas slnečných dní môžete oddychovať v zimnej záhrade. Hotel vám ponúka biliard a masážny salón. Zimná záhrada a bar majú LED TV s 90-palcovou obrazovkou, na ktorej môžete sledovať športové prenosy a iné podujatia. Personál recepcie je vám k dispozícii nepretržite. K dispozícii sú vám aj služby práčovne a žehlenia. Hotel Grand Royal je situovaný len 5,5 km od výstaviska Poznań International Fair a od železničnej stanice Poznań Główny.

 
 
facebook g+ twitter