Európa > Poľsko > Gdańsk / Danzig > Hotel Artus

Informácie o Hotel Artus

Víta Vás Hotel Artus na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Artus, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Artus, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Artus.
  • Hotel Artus

Hotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - HotelyHotel Artus: Ubytovanie v hoteloch Gdańsk / Danzig - Hotely
Názov:  Hotel Artus
Ulice:  Piwna 36/39
Mesto:  80-831 Gdańsk
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
27 €
121 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Boutique hotel Artus sa nachádza v centre starého mesta v Gdańsku, iba 50 metrov od obľúbeného Dlhého trhu. Ponúka individuálne zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, TV s plochou obrazovkou a chladničkou. Všetky izby v hoteli Artus sú vyzdobené v teplých farbách s elegantným nábytkom. Každá z nich ponúka panoramatický výhľad na mesto, bezpečnostnú schránku a modernú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom. Hotelová reštaurácia kaviareň Mon Balzac ponúka pestrý raňajkový bufet. Reštaurácia sa špecializuje na medzinárodné, bio a sezónne pokrmy. Využívať môžete izbovú službu a k dispozícii sú aj obedové balíčky. Hotel Artus ponúka široký výber kozmetických procedúr vo wellness centre, kde si hostia môžu oddýchnuť. Personál recepcie je k dispozícii 24 hodín denne a môže poskytnúť turistické informácie, organizovať prehliadky mesta a kyvadlovú dopravu, a tiež pomôcť s prenájmom bicyklov a áut. Hotel Artus sa nachádza v blízkosti historického kostola Panny Márie a mestskej radnice. Hlavná železničná stanica, Gdańsk Główny, je vzdialená len 1 km od hotela.

 
 
facebook g+ twitter