Európa > Rumunsko > Iaşi > Unirea Hotel & Spa

Informácie o Unirea Hotel & Spa

Víta Vás Unirea Hotel & Spa na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Unirea Hotel & Spa, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Unirea Hotel & Spa, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Unirea Hotel & Spa.
  • Unirea Hotel & Spa

Unirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - HotelyUnirea Hotel & Spa: Ubytovanie v hoteloch Iaşi - Hotely
Názov:  Unirea Hotel & Spa
Ulice:  Piaţa Unirii Street No. 5
Mesto:  700056 Iaşi
Štát:  Rumunsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
59 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Dôležité informácie

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Unirea Hotel & Spa o predpokladanom čase Vášho príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

 
 
facebook g+ twitter