Európa > Nórsko > Andenes > Andrikken Hotel

Informácie o Andrikken Hotel

Víta Vás Andrikken Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Andrikken Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Andrikken Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Andrikken Hotel.
  • Andrikken Hotel

Andrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - HotelyAndrikken Hotel: Ubytovanie v hoteloch Andenes - Hotely
Názov:  Andrikken Hotel
Ulice:  Storgata 53
Mesto:  8480 Andenes
Štát:  Nórsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
98 €
992 kr
 

 Tento text je dostupný také v: endeplfresitsvrudanofitrnlarzh

Quick description

This hotel is situated on Andøya Island, in the fishing village of Andenes. It offers whale safaris, free WiFi and parking. Andøya Airport is 1 km away. Each guest room at Hotel Andrikken has a bathroom and a TV. Guests can enjoy drinks at the on-site bar. Andøya has a unique vegetation and wildlife, with many rare bird species. The island offers activities such as fishing, diving and canoeing.

 
 
facebook g+ twitter