Európa > Nórsko > Sandefjord > Hotel Kong Carl

Informácie o Hotel Kong Carl

Víta Vás Hotel Kong Carl na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Kong Carl, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Kong Carl, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Kong Carl.
  • Hotel Kong Carl

Hotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - HotelyHotel Kong Carl: Ubytovanie v hoteloch Sandefjord - Hotely
Názov:  Hotel Kong Carl
Ulice:  Torggaten 9
Mesto:  3210 Sandefjord
Štát:  Nórsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
995 kr
95 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Kong Carl sa nachádza v pobrežnom meste Sandefjord, 150 metrov od námestia Torget. Spája starosvetské kúzlo s modernými výdobytkami, ako je napr. Wi-Fi. Kong Carl Hotel sa nachádza v budove z roku 1690 a ponúka ubytovanie v izbách s TV a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Niektoré izby majú priestor na posedenie a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Každé ráno sa v elegantnej jedálni hotela, ktorá je zariadená starožitný nábytkom a striebornými svietnikmi, podávajú bohaté raňajky formou bufetu. Veľrybárske múzeum je od hotela vzdialené 5 minút chôdze. Stanica Sandefjord sa nachádza 650 metrov od hotela.

 
 
facebook g+ twitter