Európa > Nórsko > Stavanger > Smarthotel Forus

Informácie o Smarthotel Forus

Víta Vás Smarthotel Forus na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Smarthotel Forus, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Smarthotel Forus, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Smarthotel Forus.
  • Smarthotel Forus

Smarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - HotelySmarthotel Forus: Ubytovanie v hoteloch Stavanger - Hotely
Názov:  Smarthotel Forus
Ulice:  Luramyrveien 12
Mesto:  4313 Stavanger
Štát:  Nórsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
47 €
473 kr
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptitsvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Smarthotel Forus sa nachádza vedľa nákupného centra Kvadrat v meste Sandnes, 15 minút jazdy autom od centra mesta Stavanger a letiska Stavanger Sola. Ponúka bezplatné parkovanie a izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Všetky izby v hoteli Forus Smarthotel majú pohodlné postele značky DUX, vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a káblovú TV. Každá izba má zatemňovacie závesy. Môžete si tu pochutiť na jedle v reštaurácii alebo zájsť na pohárik do baru. Požičovňa áut a prenájom bicyklov v lete je k dispozícii pre hostí, ktorí chcú preskúmať okolie. Golfový klub Sola je vzdialený 10 minút jazdy. Centrum mesta Sandnes je vzdialené necelé 4 km.


Dôležité informácie

Platbu možno uskutočniť len kreditnou kartou, platba v hotovosti nie je možná. Upozorňujeme, že v sobotu a nedeľu sa izby neupratujú.

 
 
facebook g+ twitter