Európa > Nórsko > Oslo > Hotel Continental

Informácie o Hotel Continental

Víta Vás Hotel Continental na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Continental, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Continental, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Continental.
  • Hotel Continental

Hotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyHotel Continental: Ubytovanie v hoteloch Oslo - Hotely
Názov:  Hotel Continental
Ulice:  Stortingsgaten 24 / 26
Mesto:  0161 Oslo
Štát:  Nórsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1995 kr
199 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Elegantný hotel Continental sa nachádza v centre Osla iba 150 metrov od hlavnej ulice v Osle s názvom Karl Johan. Je to jediný 5-hviezdičkový hotel v Nórsku a ponúka bezplatné pripojenie na internet v izbách. Individuálne zariadené izby v hoteli Continental majú káblovú TV, minibar a trezor v izbe. Kúpeľne sú vybavené samostatným sprchovacím kútom a vaňou a nájdete v nich aj toaletné potreby. K rekreačným možnostiam patria bezplatná nonstop otvorená posilňovňa na 5. poschodí a salónik vo vstupnej hale s litografiami Edwarda Muncha. Hostia si môžu vychutnať výbornú kuchyňu v reštaurácii Eik Annen Etage. Historická kaviareň Theatercaféen je už viac ako 100 rokov najobľúbenejším miestom v Osle, kde sa ľudia radi najedia a stretávajú. Nápoje a občerstvenie si môžete vychutnať v kaviarni Steamen v námorníckom štýle. Národné divadlo sa nachádza oproti cez ulicu. Kráľovský palác je od hotela vzdialený 5 minút pešo.

 
 
facebook g+ twitter