Európa > Nórsko > Oslo > Best Western Kampen Hotell

Informácie o Best Western Kampen Hotell

Víta Vás Best Western Kampen Hotell na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Best Western Kampen Hotell, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Best Western Kampen Hotell, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Best Western Kampen Hotell.
  • Best Western Kampen Hotell

Best Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - HotelyBest Western Kampen Hotell: Ubytovanie v hoteloch Oslo - Hotely
Názov:  Best Western Kampen Hotell
Ulice:  Kjølberggata 29C
Mesto:  0653 Oslo
Štát:  Nórsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
739 kr
74 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Tento hotel sa nachádza 300 metrov od stanice metra Tøyen a Munchovho múzea. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby majú TV s plochou obrazovkou a apartmány majú vlastnú kuchyňu. Hotel Best Western Kampen má moderné ubytovacie jednotky s vyhrievanou podlahou. Niektoré izby majú vlastný balkón a obývaciu izbu so štýlovým koženým nábytkom. Kuchynské spotrebiče a riad si môžete požičať na recepcii. Každé ráno si môžete pochutiť na výdatných raňajkách formou bufetu s koláčmi, údeninami, ovocím a croissantmi. Vo večerných hodinách môžete relaxovať pri nápoji v bare alebo na terase hotela Best Western Kampen Apartment. Hlavná stanica v Osle je vzdialená 20 minút chôdze od hotela Best Western Kampen.


Dôležité informácie

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí na dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.

 
 
facebook g+ twitter