Európa > Poľsko > Wadowice > Hotel Badura

Informácie o Hotel Badura

Víta Vás Hotel Badura na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Badura, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Badura, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Badura.
  • Hotel Badura

Hotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - HotelyHotel Badura: Ubytovanie v hoteloch Wadowice - Hotely
Názov:  Hotel Badura
Ulice:  Wenecja 4
Mesto:  34-100 Wadowice
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
170 zł
40 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresitrunlzh

Krátky opis

Hotel Badura je 3-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza necelých 15 minút chôdze od centra mesta Wadowice. Ponúka ubytovanie v elegantných izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a satelitnou TV s plochou obrazovkou. Všetky izby v hoteli Badura sú vybavené bezpečnostnou schránkou a pracovným priestorom. Súčasťou každej z nich je súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. V niektorých izbách je k dispozícii klimatizácia. Pestrý raňajkový bufet podávajú v hotelovej reštaurácii, ktorá sa špecializuje na poľské pokrmy. Môžete si tu zahrať biliard, oddychovať na terase alebo pri nápoji v bare. Nájdete tu tiež zastrešený priestor na grilovanie. Hotel ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou. Využiť tu môžete i úschovňu batožiny. Na mieste máte k dispozícii aj bezplatné parkovisko. Hotel Badura sa nachádza pri rieke Skawa. Železničná a autobusová stanica Wadowice je vzdialená iba 1 km od hotela.

 
 
facebook g+ twitter