Európa > Anglie > Glasgow > Jurys Inn Glasgow

Informácie o Jurys Inn Glasgow

Víta Vás Jurys Inn Glasgow na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Jurys Inn Glasgow, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Jurys Inn Glasgow, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Jurys Inn Glasgow.
  • Jurys Inn Glasgow

Jurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - HotelyJurys Inn Glasgow: Ubytovanie v hoteloch Glasgow - Hotely
Názov:  Jurys Inn Glasgow
Ulice:  60-96 Jamaica Street
Mesto:  G1 4QG Glasgow
Štát:  Anglie
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
£59
66 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Jurys Inn s výhľadom na rieku Clyde sa nachádza v centre mesta Glasgow vedľa hlavnej stanice. Môže sa pochváliť klimatizovanými izbami so satelitnou TV s plochou obrazovkou, recepciou s nepretržitou prevádzkou, barom a reštauráciou. Štýlové izby v hoteli Jurys Inn Glasgow majú sviežu bielu posteľnú bielizeň, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi pripojenie na internet. V priestranných kúpeľniach nechýbajú kúpeľné toaletné potreby. Raňajky sa podávajú v modernej reštaurácii, kde si na večeru môžete vybrať z jedál medzinárodnej kuchyne. Do baru môžete zájsť na obed a občerstvenie a v kaviarni Il Barista si pochutíte na čerstvej káve a pečive. V hoteli Glasgow Jurys Inn máte k dispozícii službu čistiarne a práčovne. Neďaleko hotela sa nachádza verejné parkovisko. Zaujímavosti mesta vrátane nákupov, nočného života a Škótskeho výstavného a kongresového centra sa nachádzajú menej ako 1,6 km od hotela. Koncertná sála Royal Concert Hall, galéria moderného umenia a radnica sú vzdialené 10 minút chôdze.

 
 
facebook g+ twitter