Európa > Anglie > Londyn > Grange City Hotel

Informácie o Grange City Hotel

Víta Vás Grange City Hotel na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Grange City Hotel, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Grange City Hotel, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Grange City Hotel.
  • Grange City Hotel

Grange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - HotelyGrange City Hotel: Ubytovanie v hoteloch Londyn - Hotely
Názov:  Grange City Hotel
Ulice:  Coopers Row
Mesto:  EC3N 2BQ London
Štát:  Anglie
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
145 €
£125
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Luxusný 5-hviezdičkový hotel Grange City s výhľadom na historickú pevnosť Tower of London ponúka wellness centrum s 25-metrovým bazénom a veľkou posilňovňou, 2 exotické reštaurácie, francúzsku brasseriu a kokteilový salónik. Je situovaný len 2 minúty chôdze od stanice metra Tower Hill. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky elegantné klimatizované izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou, lisom na nohavice a príslušenstvom na prípravu kávy/čaju. V súkromnej kúpeľni (priamo v izbe) nájdete bezplatné toaletné potreby a sušič vlasov. Hotel Grange City prevádzkuje viacero barov a reštaurácií. V reštaurácii Koto II sa v pulzujúcej atmosfére podávajú pokrmy japonskej kuchyne, reštaurácia Forum ponúka stredomorské špeciality a v brasserii Lutetia s vonkajším posedením si môžete vychutnať tradičné francúzske menu. Do kokteilového baru Isis Cocktail Bar and Lounge zájdite na pohárik obľúbeného nápoja. V hoteli Grange City na vás čaká aj rekreačné zázemie s fínskou a parnou saunou i profesionálnym golfovým simulátorom. Hotel je situovaný priamo v Londýne a ku Katedrále svätého Pavla sa z neho dostanete peši už za 20 minút.


Dôležité informácie

Deti môžu využívať plavecký bazén v nasledujúcich časoch: Pondelok až štvrtok: od 10:00 do 12:00 a od 14:00 do 16:00, Piatok: od 10:00 do 12:00, od 14:00 do 16:00 a od 18:00 do 22:00, Sobota, nedeľa a sviatky: celý deň. Upozorňujeme, že na zaručenie vašej rezervácie nie je potrebná platba vopred.

 
 
facebook g+ twitter