Európa > Poľsko > Ustronie Morskie > Hotel Wodnik

Informácie o Hotel Wodnik

Víta Vás Hotel Wodnik na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Hotel Wodnik, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje pre Hotel Wodnik, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Hotel Wodnik.
  • Hotel Wodnik

Hotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - HotelyHotel Wodnik: Ubytovanie v hoteloch Ustronie Morskie - Hotely
Názov:  Hotel Wodnik
Ulice:  Kościuszki 5
Mesto:  78-111 Ustronie Morskie
Štát:  Poľsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
25 €
110 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptitruarzh

Krátky opis

Hotel Wodnik sídli na vysokej skale, iba 20 metrov od Baltského mora. Ponúka vám wellness centrum s bazénom, so saunou a s rôznymi masážnymi procedúrami. Všetky priestranné izby v hoteli Wodnik majú balkón alebo terasu. Hostia môžu využívať minibar, trezor a satelitnú TV. Každá izba je vybavená chladničkou a sušičom vlasov. Niektoré majú krásny výhľad na more. K dispozícii sú ležadlá a ochranné siete proti hmyzu. Každé ráno sa v hotelovej reštaurácii, ktorá sa špecializuje na poľské a medzinárodné pokrmy, podávajú pestré raňajky. Vo večerných hodinách hostia môžu relaxovať v bare s panoramatickým výhľadom na more. Personál na recepcii je vám k dispozícii 24 hodín denne. V hotelovom kozmetickom salóne si vyberiete z ponuky ošetrení tváre i tela. Hotel Wodnik sa nachádza v obci Ustronie Morskie, iba 12 km od mesta Kolobrzeg a 1,5 km od železničnej stanice Ustronie Morskie.

 
 
facebook g+ twitter