Európa > Rakúsko > Korutánsko > Feldkirchen > Sankt Urban > Ferienwohnungen Haus Livia

Informácie o Ferienwohnungen Haus Livia

Vítame Vás na stránke Ferienwohnungen Haus Livia na našom rezervačnom portáli PensionHotel. Tu získate celkové informácie o vybranom objekte Ferienwohnungen Haus Livia, o cenách, vybavení a zaujímavostiach v okolí. Nájdete tu adresu i všetky kontaktné údaje na vybraný objekt Ferienwohnungen Haus Livia, v prípade, že nie sú uvedené kontaktné údaje, môžete zistiť obsadenosť, prípadne ihneď vyplniť rezervačný formulár pre Ferienwohnungen Haus Livia.

  • Ferienwohnungen Haus Livia

Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.Ferienwohnungen Haus Livia - Apartmány, Miesto a dátum. TU.
Názov:  Ferienwohnungen Haus Livia
Ulice:  Karawankenblickweg 4
Mesto:  9554 Sankt Urban
Okres:  Feldkirchen
Kraj:  Korutánsko
Štát:  Rakúsko
Mapa:  prejsť na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: endefresithurunoslhrnlarzhja

Quick description

Only 300 metres away from the beach at Lake St. Urban, Haus Livia offers ground-floor apartments with balconies and panoramic mountain views. Wi-Fi access and parking are free of charge. All apartments at Haus Livia have a minibar, satellite TV, and a CD player. There is a big terrace full of flowers and a garden with a barbecue area, a pizza oven and a giant trampoline. The Simonhöhe Ski Area is only a 15-minute drive away from Ferienwohnungen Haus Livia, and the Gerlitzen Ski Resort can be reached within 25 minutes by car.

 
 
facebook g+ twitter